Westenesch.nl

  • Het Oranjekanaal

  • De kleine Brink

  • De Brink

  • De Zwaaikom

  • Het Haventje

  • De Boermarke

  • Het Hunebed

Boerhoorn 3 april 2018

Westenesch, 3 april 2018

Beste inwoners van Westenesch,

Met deze Boerhoorn willen we u op de hoogte brengen van twee zaken, namelijk de 4 mijl van Emmen die gedeeltelijk door ons dorp komt en de nieuwe datum voor de jaarvergadering.

De 4 Mijl van Emmen:

Omdat de “Huis aan Huisbladen” in ons dorp op dit moment niet worden bezorgd willen wij u met deze Boerhoorn op de hoogte brengen van het verloop van de 4 mijl van Emmen a.s. zondag 8 april die gedeeltelijk door ons dorp komt. Mogelijk dat u dit al langs een andere weg heeft vernomen.

Om 13.30 uur start de “Kids run” in de Hondsrugtunnel.  Om 14.30 uur start de “volwassen run” ook vanuit de Hondsrugtunnel.  Vanaf de tunnel lopen de deelnemers door ons dorp naar de Grote Brink. Daar gaan ze de Heirweg in richting Oranjekanaal. Vanaf het Oranjekanaal gaan ze over de Melkweg naar Noordbarge. De lopers maken een rondje Noordbarge en komen vervolgens via de Schapenveenweg weer terug in Westenesch (zie kaartje achterop).

Omdat de deelnemers in groepen starten is het de verwachting dat de hele middag vanaf ongeveer 13.30 uur lopers door het dorp gaan. Mogelijk zal de Westenesscherstraat vanaf de Grote Brink afgesloten worden. Het zou natuurlijk fijn zijn wanneer wij de lopers langs het parcours in Westenesch gaan aanmoedigen. Er doen ook een aantal Westeneschers mee!

Nieuwe datum jaarvergadering:

Zoals u weet is deze door omstandigheden niet doorgegaan. De nieuwe datum voor de jaarvergadering wordt maandag 14 mei, als vanouds in De Eekwal.

 

Met vriendelijke groet,

Bestuur Dorpsbelangen Westenesch